פיתוח והנדסה

מחלקת הפיתוח וההנדסה של ליגום שוקדת על תכנון וייצור תבניות וכלים לייצור המוצרים בהתבסס על טכנולוגיות חדישות, בחינה ובחירה של חומרי הגלם, גומי, פלסטיק ,מתכת ואלומיניום מתקדמים ומורכבים. בתהליך הפיתוח מתוכננת גם אריזת המוצר הסופי לשם התאמה לשילוח בינלאומי.
מחלקת הפיתוח וההנדסה של ליגום שוקדת על תכנון וייצור תבניות וכלים לייצור המוצרים בהתבסס על טכנולוגיות חדישות, בחינה ובחירה של חומרי הגלם, גומי, פלסטיק ,מתכת ואלומיניום מתקדמים ומורכבים

כצעד אסטרטגי וכחלק בלתי נפרד מהתפתחות החברה , הקימה ליגום את המחלקה לפיתוח והנדסת מוצרים.

מחלקת הפיתוח עוסקת במחקרי שוק בתחום ענף התעשיה והרכב, לשם קבלת מידע נרחב על הדרישות והצרכים הקיימים בשוק המקומי והעולמי ולשם פיתוח פטנטים, פתרונות ותכנון מוצרים חדשים משלב הרעיון ועד למוצר מוגמר . כל השלבים החל משלב הרעיון, פיתוח המוצר עד המוצר המוגמר והכולל תכנון וייצור תבניות המוצר ופס הייצור מתבצעים במפעל ליגום תחת קורת גג אחת.

תהליך הפיתוח כולל תהליכי עיצוב מוצר ארגונומי , ניסויים, בדיקות והתאמה לדרישות ושימוש הצרכן .

מחלקת הפיתוח וההנדסה של ליגום שוקדת על תכנון וייצור תבניות וכלים לייצור המוצרים בהתבסס על טכנולוגיות חדישות, בחינה ובחירה של חומרי הגלם,  גומי, פלסטיק ,מתכת ואלומיניום מתקדמים ומורכבים. בתהליך הפיתוח מתוכננת גם אריזת המוצר הסופי לשם התאמה לשילוח בינלאומי.

תהליך פיתוח המוצר מצריך התייחסות לנתונים רבים, ידע רחב והבנה של העולם הטכנולוגי והחומרים הקיימים בכדי להגיע לתוצאה האופטימלית,  ורק בסופו ניתן להמשיך אל השלב הבא – הפיכתו של הרעיון למודל תלת ממדי ובשלב הבא בניית אב טיפוס, שלב שרואים בשטח את המוצר עצמו ואת תפקודו ובהתאם לבחינה ובדיקה מבצעים שינויים הכרחיים עד לתוצאה אופטימלית.

למחלקת הפיתוח של חברת ליגום ניסיון של פיתוחים רבים ומגוונים בתחום ענף הרכב והתעשייה.

מגוון הפרוייקטים של מחלקת הפיתוח :

פיתוח בתי טרמוסטטים לתעשיית השוק החליפי של ענף הרכב העולמי.     

פיתוח כלי פניאומטי להרחבת גומיות ציריה לרכב ולהתקנת הגומיות על הציריה.         

פיתוח קיט להכנת חבקים מסרט נירוסטה להידוק ונעילה.

פיתוח פטנט של פלייר יעודי לקיט

פיתוח מערכת מחברים מהירים מפלסטיק בגדלים שונים .

סידרת המחברים מספקת מגוון רחב של אפשרויות:

– זווית סיבובית המאפשרת גישה נוחה לצנרת

– התאמה קלה ומהירה

– חוסך בצורך להחזיק מלאי שוטף וגדול של צינורות

– פתרון מהיר קל ונוח לתיקון צנרת ללא זמן המתנה עד לקבלת הצינור החדש.

– שימוש למגוון תחומים בתעשיות שונות.

פיתוח טכנולוגיות וחלקי פוליאוריטן לרכב והתעשייה

בוקסות תותבים בושינגים מפוליאוריטן.

בוקסות תותבים למתלה קידמי / אחורי . בוקסות פוליאוריטן למשולש עליון / תחתון . בוקסות / תותבים לזרוע עליון תחתון צד קידמי / אחורי . בוקסות / תותבים לבולמי זעזועים.

פיתוח פתרונות אחסון מפלסטיק בשילוב אלומיניום

מערכת אחסון מודולרית מחומרים מחוזקים וקלי משקל (פלסטיק ואלומיניום ) לבנייה מודולרית מהירה של מגוון רחב של אפשרויות שינוע ואחסון. מערכות האחסון המודולרית מאפשרת שילוב של ארונות, מגירות, תאים קטנים נשלפים ותאים גדולים ובשילוב מדפים מחוזקים מפלסטיק. קופסאות מגירות עם חלוקה פנימית  לארגון סידור ואחסון רכיבים וחלקים.

מערכת משולבת תאים מגירות וארוניות לאחסון

מערכת משולבת מגירות וארוניות למשרד

שילוב של תאי אחסון ומגירות לבניית מחסנים ללא צורך במידוף

זיווד רכבים / מערכת מחוזקת וקלת משקל לזיווד רכבים